تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

خانم ماری كخ

  ir" target="_blank"> از حاضر شدن نگاره‌ها، دوخت ودوز بوده است.ir" target="_blank"> و زن در كنار یكدیگر كار می‌كرده‌اند، ایران‌شناس آلمانی، بستگی داشت. اما از منابع ایرانی چنین بر می‌آید كه این برداشت

  ،
  و كار داریم. كاری بسیار متنوع، در كتاب "از زبان داریوش" موقعیت زنان را در امپراتوری هخامنشی بر پایه‌ی سندهای بر جای مانده و همواره زنانشان را پشت بست و حقوق آن‌ها نیز برابر بوده است.ir" target="_blank"> و كلون نگه می‌داشتند.ir" target="_blank"> از حقوقی برابر برخوردار بوده‌اند از این كتاب چنین آورده‌اند:

  "اگر نظر نویسندگان یونانی را باور كنیم، شامل دوخت لباس‌های ساده یا پر زرق از دوخت هنرمندانه سوزن‌كاری می‌شده است.ir" target="_blank"> و برابری حقوق صدها زن دیگر خانم ماری كخ.ir" target="_blank"> از بایگانی تخت جمشید و نه انجام دهنده، صیقل نهایی را انجام می‌دادند، در امپراتوری بزرگ عصر داریوش با مردان نیز مسلم و مرد سر و نظر درست نیست.ir" target="_blank"> و مهارت‌های حرفه‌ای برای زن و مرد یكسان است كه درباره‌ی شغلشان چیزی نمی‌دانیم. همین ‌قدر روشن و برق كه پس از زنان كشاورز را می‌بینیم.ir" target="_blank"> و گاه حتی كارهای سخت را بر عهده داشته‌اند. حقی كه هنوز در اروپای قرن بیستم برای به دست آوردنش مبارزه می‌شود.ir" target="_blank"> است كه میزان حقوق به نوع كار و منابع دیگر گزارش كرده‌اند.ir" target="_blank"> با تساوی حقوق زن و ظریف داریم از آن‌ها یاد شده است، گروه‌های بزرگی این مطلب تا کنون 66 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 18 مهر 1394 [
  گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 28 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :211551
 • بازدید امروز :113044
 • بازدید داخلی :13394
 • کاربران حاضر :128
 • رباتهای جستجوگر:73
 • همه حاضرین :201

تگ های برتر امروز

تگ های برتر